ROSE theater logo

Stichting ROSE

De activiteiten van ROSE Theater zijn ondergebracht bij stichting ROSE

Bij stichting ROSE vertellen we verhalen in het theater. Verhalen die samen de hedendaagse samenleving in al haar culturele diversiteit representeren. Hiermee willen we bereiken dat alle Nederlanders, of ze nu hier geboren, hier getogen of hier aangenomen zijn, herkenning vinden in kunst en cultuur. En dat alle Nederlanders zich voor even in de schoenen van een ander kunnen plaatsen. Dit is niet alleen belangrijk voor een positief en gezond zelfbeeld, maar ook voor een meer inclusieve en functionerende maatschappij.

Het team van Stichting ROSE

Virginie Bakker

virginie@rosestories.nl

Nasim Miradi

nasim@rosestories.nl

Penyue Yang

penyue@rosestories.nl

Anne van der Klift

anne@rosestories.nl

Saskia Heerkens

saskiah@rosestories.nl

Mauriel Lamp

mauriel@rosestories.nl

Het bestuur van Stichting ROSE

Voorzitter

Laila Abid

Hoofd Corporate Communicatie en PR ViacomCBS

Penningmeester

Ellen Alvares

Oprichter en directeur DGAI Music School

Lisenne Delgado

  • Universitair Docent Staats- en bestuursrecht aan de Tilburg University
  • Vrijheid, identiteit, mensenrechten (onderwijs) via Je Suis Zenne

Liza Zobdeh

  • HR-beleidsadviseur Ministerie van VWS I Diversiteit & Inclusie, banenafspraak, hybride werken

Annet Lekkerkerker

  • Vicevoorzitter college van bestuur
    Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten
  • Voorzitter Raad van Toezicht Kunstinstituut Melly

  • Voorzitter bestuur Stichting Double A
  • Bestuurslid Sikkens Foundation
  • Voorzitter van het ACI (Amsterdamse Overleg Culturele Instellingen)

Annet Lekkerkerker

  • Vicevoorzitter college van bestuur
    Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten
  • Voorzitter Raad van Toezicht Kunstinstituut Melly
  • Voorzitter bestuur Stichting Double A
  • Bestuurslid Sikkens Foundation
  • Voorzitter van het ACI (Amsterdamse Overleg Culturele Instellingen)

Contact

Stichting ROSE

Beethovenstraat 32-1
1077 JH Amsterdam
info@stichtingrose.nl

Stichting ROSE
(Theater)

IBAN NL10 ABNA 0840473176
KvK 68183100
RSIN 857335728

Documenten

ANBI publicatie­formulier 2021

Beleidsplan 2021 - 2024

Jaarverslag 2020

Jaarcijfers 2020

Scroll naar top