Het team van ROSE

Dit is team ROSE. Wij vertellen graag verhalen die ons anders laten kijken en we zijn in ons element als mentors, sparringpartners, artistieke matchmakers en criticasters, maar hebben het cheerleaderschap ook aardig in de vingers.

ROSE academy

Jana Mol

jana@rosestories.nl
ROSE theater

Penyue Yang

penyue@rosestories.nl
ROSE theater

Nasim Miradi

nasim@rosestories.nl
ROSE theater

Anne van der Klift

anne@rosestories.nl
ROSE theater

Virginie Bakker

virginie@rosestories.nl
ROSE academy

Ibtisam Harrak

ibtisam@rosestories.nl
ROSE academy

Karlijn Landman

karlijn@rosestories.nl
ROSE stories

Jiefan Hsu

jiefan@rosestories.nl
ROSE academy

Nedra Arsenovic-Kenzari

nedra@rosestories.nl
ROSE theater

Saskia Heerkens

saskiah@rosestories.nl
ROSE academy

Peggy Driessen

peggy@rosestories.nl
Scroll naar top