Het team van ROSE

Dit is team ROSE. Wij vertellen graag verhalen die ons anders laten kijken en we zijn in ons element als mentors, sparringpartners, artistieke matchmakers en criticasters, maar hebben het cheerleaderschap ook aardig in de vingers.

Anne
ROSE theater

Anne van der Klift

anne@rosestories.nl
Virginie
ROSE theater

Virginie Bakker

virginie@rosestories.nl
Karlijn
ROSE academy

Karlijn Landman

karlijn@rosestories.nl
Jana
ROSE academy

Jana Mol

jana@rosestories.nl
Jiefan
ROSE stories

Jiefan Hsu

jiefan@rosestories.nl
Ibtisam
ROSE academy

Ibtisam Harrak

ibtisam@rosestories.nl
Saskia
ROSE theater

Saskia Heerkens

saskiah@rosestories.nl
Nedra
ROSE academy

Nedra Arsenovic-Kenzari

nedra@rosestories.nl
Penyue
ROSE theater

Penyue Yang

penyue@rosestories.nl
Nasim
ROSE theater

Nasim Miradi

nasim@rosestories.nl
Peggy
ROSE academy

Peggy Driessen

peggy@rosestories.nl
stien meesters
Rose academy

Stien Meesters

stien@rosestories.nl
Scroll naar boven