Search
Close this search box.

Het team van ROSE

Dit is team ROSE. Wij vertellen graag verhalen die ons anders laten kijken en we zijn in ons element als mentors, sparringpartners, artistieke matchmakers en criticasters, maar hebben het cheerleaderschap ook aardig in de vingers.

stien meesters
Rose academy

Stien Meesters

stien@rosestories.nl
Nasim
ROSE theater

Nasim Miradi

nasim@rosestories.nl
Anne
ROSE theater

Anne van der Klift

anne@rosestories.nl
Nedra
Nedra Kenzari

Nedra Arsenovic-Kenzari

nedra@rosestories.nl
Karlijn
Karlijn Landman

Karlijn Landman

karlijn@rosestories.nl
Jiefan
ROSE stories

Jiefan Hsu

jiefan@rosestories.nl
Jana
ROSE academy

Jana Mol

jana@rosestories.nl
Ibtisam
Ibtisam Harrak

Ibtisam Harrak

ibtisam@rosestories.nl
Penyue
ROSE theater

Penyue Yang

penyue@rosestories.nl
Saskia
ROSE theater

Saskia Heerkens

saskiah@rosestories.nl
Virginie
ROSE theater

Virginie Bakker

virginie@rosestories.nl
Peggy
ROSE academy

Peggy Driessen

peggy@rosestories.nl
Scroll naar boven